Соціальна відповідальність є важливою складовою діяльності Приватного акціонерного товариства «Івано-Франківська харчосмакова фабрика» торгова марка «Ксенія».

Підприємство має 70-річну історію. Протягом всіх цих років фабрика сумлінно ставиться до працівників, до споживачів і до партнерів.

На думку керівництва, соціально відповідальне підприємство –  це підприємство, яке прозоро працює та створює довкола себе оточення з комфортним рівнем життя.

Соціальна відповідальність – це не спонсорство і не реклама, а щире бажання у вирішенні соціальних проблем як працівників підприємства, зокрема, так і суспільства загалом.

Значну частину своїх доходів керівництво підприємства спрямовує на соціальні допомоги і благодійність.

Щороку фабрика виділяє не малі кошти на заходи щодо охорони праці.

Підприємство здійснює додатковий соціальний захист своїх працівників:

виділяє допомоги у зв’язку з одруженням, на лікування, у разі смерті близьких родичів, у зв’язку з виходом на пенсію, з інших поважних причин. Фабрика цінує і відповідально відноситься до співробітників. Адже, покращення якості життя працівників є одним з критеріїв розвитку підприємства.

Традиційними є солодкі подарунки до Великодня, до дня Святого Миколая та професійних свят.

Приватне акціонерне товариство «Івано-Франківська харчосмакова фабрика» торгова марка «Ксенія» активно допомагає захисникам в зоні АТО . У 2016 році надано не одну тону солодощів. Керівництво підприємства завжди відгукується на звернення про благодійну допомогу. Вона виділялася громадській організації «Народна самооборона Івано- Франківської області», національній поліції та

міській владі.

Підтримка здійснювалась також по зверненню Івано-Франківської організації  політв’язнів і репресованих.

Надано благодійну допомогу на проведення обласних спортивних ігор для відзначення «Міжнародного дня інвалідів».

Філософія соціальної відповідальності підприємства – це також і виготовлення продукції високої якості з виключно натуральних інгредієнтів, що має вагомий вплив на формування здорової нації.

Нам дуже приємно, що місцева влада помітила нашу працю і відзначила нас престижною нагородою “Тріумф” 2016 го року у номінації “Соціально відповідальне підприємство”.